Domaći nogometkiks pomsove ekipe

Osijek prosuo bodove u Kranjčevićevoj: Lokomotiva slavila, pobjeda je mogla biti i veća

4. veljače 2023. - 16:57

Nogometaši Lokomotive u susretu su 20. kola HNL-a kao domaćini na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladali Osijek sa 1-0 (1-0).

Strijelac jedinog gola bio je Vladan Bubanja u 39. minuti.

Lokomotiva je u prvom poluvremenu potpuno nadigrala Osijek i za svoju bolju igru bila nagrađena pogotkom u završnici tog dijela igre. Pivarić je izveo udarac iz kuta s desne strane, a na prvoj vratnici na petercu najviši u skoku je bio Bubanja koji je lijepim trzajem glavom svladao Malenicu.

Imala je Lokomotiva veliku priliku za vodstvo i u 19. minuti kada je Aliyu u istoj akciji pogodio gredu pa vratnicu. Domaći su početkom nastavka još jednom pogodili okvir gola, u 57. minuti Stojković je okušao udarac sa 20-ak metara nakon što mu je Kulenović primirio loptu, no iako je svladao Malenicu nije uspi...

20. travanj 2024 03:35