Domaći nogometnogometni kup

Osijek lako preko Bednje: Mierez u finišu utakmice stao na gol nakon što je pocrvenio vratar Malenica

15. rujna 2021. - 18:21

Nogometaši Osijeka preskočili su prvu prepreku u Hrvatskom nogometnom kupu. U gostima su, u šesnaestini finala, svladali Bednju 3-0.

Već u 2. minuti Osijek je došao do prednosti protiv četvrtoligaša pogotkom Čeberka. Do kraja poluvremena još je zabio jedino Petar Bočkaj koji je sjajno naciljao iz slobodnog udarca, s 20-ak metara, za 2-0. Imao je uz dva gola Osijek još nekoliko stopostotnih prilika, ali bilo je to poluvrijeme u kojem se istaknuo domaći vratar Sandro Medved.

U drugom poluvremenu Osijek je usporio ritam čime se naglo i smanjio broj gostujućih prilika. Postignut je još samo jedan pogodak, a konačnih 3-0 postavio je Daku u 77. minuti.

U samoj završnici (88. minuta) vratar Osijeka Malenica je zaradio crveni karton, a s obzirom da su Osječani do tada napravili sve...

24. travanj 2024 19:06