Domaći nogometdobio pola sata

Nikola Vlašić debitirao u dresu West Hama: ‘čekičari‘ i dalje neporaženi, prvi put je ovakva situacija bila 1999.

11. rujna 2021. - 18:59

Nikola Vlašić debitirao je za West Ham u remiju bez pogodaka na prvenstvenom gostovanju kod Southamptona. Hrvatski reprezentativac koji je u utorak zabio posljednji pogodak u 3:0 pobjedi nad Slovenijom na svom Poljudu je ušao u igru u 63. minuti umjesto Saida Benrahme.

Londonski sastav utakmicu je završio s igračem manje jer je njihov inače najbolji strijelac Michail Antonio zbog prekršaja u petoj minuti sudačke nadoknade dobio drugi žuti odnosno isključujući crveni karton.

Nakon četiri odigrana kola Premiershipa West Ham je i dalje neporažen, ima po dvije pobjede i remija odnosno osam osvojenih bodova. Ovo je tek drugi put da je West Ham neporažen u prva četiri kola Premiershipa, prvi put se to dogodilo 1999. godine.

U četvrtak su Vlašić i West Ham gosti Dinama na Maksimi...

23. travanj 2024 19:42