Neizvjesno do kraja: Ante Erceg održao Osijek u utrci za Dinamom

21. travnja 2021. - 22:34

U derbiju 30. kola Prve HNL Osijek i Dinamo su u Gradskom vrtu odigrali 1-1 nakon čega su "Modri" zadržali dva boda prednosti uz utakmicu manje.

Bio je to sjajan okršaj dvije najbolje hrvatske momčadi. Dinamo je poveo već u petoj minuti golom Lovre Majera, a izjednačio je Ante Erceg u 64. minuti.

Iz perspektive Osijeka derbi protiv Dinama bio je možda i ključna utakmica u borbi za naslov prvaka. Osijek bi s tri boda preuzeo vodstvo i "Modri" ne bi imali pravo na pogrešan korak u odgođenom susretu protiv Hajduka. Pobjeda je i Dinamu mnogo donosila, možda i naslov prvaka jer bi pobjegao na pet bodova prednosti uz utakmicu manje.

Neodlučenim ishodom Dinamo je ostao na dva boda "fore" uz utakmicu manje.

Hrvatski prvak je sjajno ušao u susret i "Modri" su poveli već u petoj minuti, a...

19. travanj 2024 09:37