Domaći nogometeuropa liga

Na impresivan je način Dinamo završio prvi krug natjecanja: CSKA stigao u Zagreb s pričuvnom momčadi i uspio zabiti gol

10. prosinca 2020. - 23:05

Na impresivan je način Dinamo završio prvi krug natjecanja u Europskoj ligi. Pobjedom protiv moskovskog CSKA – 3:1, Zagrepčani su potvrdili dominaciju i prvo mjesto u K skupini (koje im donosi dodatni bonus od milijun eura). U ponedjeljak će Zagrepčani, nakon ždrijeba u Nyonu, saznati protivnika u šesnaestini finala Europske lige

Moskovski CSKA došao je u Zagreb sa samo 16 igrača (bez Nikole Vlašića). Naime, i prije ovog susreta bilo je izvjesno da će ruski klub zauzeti posljednje mjesto u skupini. Pričuvni sastav trećeplasirane momčadi ruskog prvenstva uspio je u 75. minuti susreta smanjiti Dinamovo uvjerljivo vodstvo. Bio je to (poslije 525 odigranih minuta) prvi primljeni pogodak ''modrih'' ove sezone u grupnoj fazi natjecanja.

25. travanj 2024 14:05