Mornar Brodospas uvjerljiv u prvoj utakmici

Piše v.b.
19. studenog 2015. - 22:11
mornar

U utakmicu se ušlo gol za gol, čak sedam ih je palo u prvoj četvrtini. Mornar je vodio, odlično je koristio situacije s igračem više, a Oradea je uporno izjednačavala. U drugoj četvrtini potpuna suprotnost. Malo golova i gotovo ništa isključenja. Pijetlović se razbranio, ali Mornar se odvojio na plus dva (5:3) golom Duževića.

U minutu i pol Burić je dvaput iz daljine probušio Pijetlovića, Buha jednom i Mornar se odvojio na značajnijih 8:4 nakon što je Oradea došla na minus jedan. Vrata je zaključao i Kačić, samo u trećoj četvrtini "skinuo" je čak četiri situacije Oradee s igračem više.

U posljednjoj četvrtini Rumunji su preko Negreana smanjili na 8:6 i bio je to početak reprize prve četvrtine, opet se igralo gol za gol. I opet je iz cijele priče Mornar izašao jači. Na...
16. travanj 2024 14:34