Domaći nogomet‘ne mogu vjerovati‘

Modrićev potez nakon utakmice izazvao zgražanje kontroverznog voditelja: ‘Ja sam u šoku! Vođa Reala traži dres od tipa koji se narugao klubu‘

Piše SPORT SD
14. lipnja 2022. - 09:45

Hrvatska je u Parizu s 1:0 pobijedila Francusku u Ligi nacija. Pogodak odluke zabio je Luka Modrić iz penala u petoj minuti, ali gol i odlična igra nisu jedino zbog čega se kapetan Vatrenih našao pod povećalom. Modrić je jednim potezom iznervirao navijače Reala, a razlog je Kylian Mbappe.

Francuski napadač je bio velika želja Real Madrida i sve je već dogovorio s klubom, a onda je, doslovno u zadnjim sekundama, ipak odlučio prihvatiti superbogatu ponudu PSG-a koji mu je uz novac ponudio i upravljačke ovlasti. Navijači Reala su potpuno poludjeli i Mbappea proglasili izdajnikom i zauvijek prekrižili, a izgleda da Modrić ne dijeli mišljenje s njima.

Luka je, sportski i ljudski, na poluvremenu zamolio Mbappea za dres, a ovaj mu je tu molbu i uslišio. Jedan od na...

19. travanj 2024 23:19