Domaći nogometprobudili se

Mijo Caktaš i Ramon Mierez odveli Osijek do pete uzastopne pobjede

15. listopada 2022. - 18:58

Nogometaši Osijeka nastavili su pobjednički ligaški niz te su ovaj put, u domaćem susretu 13. kola HNL, pobijedili Istru 1961 s 2-0 (0-0).

Osijek je time upisao petu prvoligašku pobjedu u nizu, a oba je gola dao u drugom poluvremenu. Prvo je Ramon Mierez pogodio za 1-0 u 62. minuti, dok je Mijo Caktaš sjajno s 20 metara pogodio iz slobodnog udarca u 95. minuti za 2-0. Caktašu je to bio sedmi ligaški gol ove sezone te je prvi strijelac lige. Osijek je privremeno opet došao na drugo mjesto ljestvice.

Istra 1961 je izgubila utakmicu nakon tri susreta bez poraza (pobjeda i dva remija).

Osijek nije uspio Istru 1961 slomiti odmah na startu utakmice kao što mu je uspijevalo u prošlim tjednima. Tada je lakoćom i vrlo brzo lomio Lokomotivu i Slaven Belupo, no pulska momčad se pokazala kao ...

23. travanj 2024 01:34