Domaći nogometfutsal kup

Makarsko Novo vrijeme s ‘pola gasa‘ izborilo osminu finala Kupa: priliku dobili i igrači iz drugog plana

Piše Jakov Kovačević
16. studenog 2022. - 18:43

Novo vrijeme je odigralo zaostalu utakmicu kupa Hrvatske i uvjerljivom pobjedom 7:0 nad Novim Marofom i tako izborilo plasman u osminu finala ovog natjecanja.

Makarani su do sredine prvog poluvremena postigli tri zgoditka i već tada je bilo izvjesno u kojem smjeru će ići ovaj susret. I početak nastavka pripao je domaćoj momčadi koja je još u četiri navrata tresla mrežu gostiju. Jefferson je postigao dva pogotka, a u listu strijelaca još su se upisali Jelavić, Lasić, Rafinha, Sesar i Horvath.

Trener Novog vremena Ivan Božović dao je priliku igrati onim igračima sa manjom minutažom, a oni su pokazali da se sa pravom može i na njih računati u nadolazećim utakmicama. U osmini finala aktualni prvaci Hrvatske igrat će protiv drugoligaša Rijeke, a treba napomenuti da je ovaj susret ...

19. travanj 2024 03:10