Domaći nogometsupersport hnl

Lokomotiva slavila u Kranjčevićevoj, u siromašnoj predstavi jedini pogodak bio je autogol gostujućeg stopera

11. ožujka 2023. - 18:02

Nogometaši Lokomotive u susetu su 25. kola HNL kao domaćini na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladali Slaven Belupo sa 1-0 (0-0). U siromašnoj predstavi jedini pogodak ustvario je bio autogol gostujućeg stopera Vinka Solde (47-ag) na samom startu drugog poluvremena.

Nakon praznog prvog poluvremena odluka je pala gotovo odmah nakon što se krenulo s centra u nastavku. Loptu je na lijevom krilu dobio Milićević i ubacio prizemni centaršut na peterac gdje su startali Soldo i napadač domaćih Aliyu. Lopta se odbijala od nogu i jednog i drugog, ali na kraju je posljendji njom igrao Soldo od kojega se odbila u mrežu iza nemoćnog Čovića.

Iako su pali u rezultatski zaostatak gosti iz Koprivnice do kraja utakmice nisu stvorili niti jednu izglednu priliku. Štoviše, domaći su iz spora...

18. travanj 2024 15:28