Domaći nogometslavili kod kuće

Lokomotiva ‘okrenula‘ Slaven Belupo i došla do važnih bodova u borbi za ostanak

7. svibnja 2021. - 17:02

U prvoj utakmici 33. kola Prve HNL Lokomotiva je kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Slaven Belupo sa 3-1 (1-1).

Poveli su gosti iz Koprivnice golom Krstanovića (9), no Lokomotiva je do važnih bodova u borbi za ostanak stigla preko Šimića (25), Kačavende (66) i Pivarića (90+1).

Slaven Belupo je do vodstva stigao u 9. minuti kada se iskusni Krstanović odlično postavio u domaćem petercu i glavom proslijedio korner Glavčića u mrežu.

Za izjednačenje se pobrinuo mladi, 17-godišnji Roko Šimić odličnim udarcem sa 16 metara nakon što ga je uposlio njegov vršnjak Kačavenda u 25. minuti, a mladi napadački dvojac Lokomotive imao je veliku ulogu i u pogotku za 2-1 u 66. minuti. Tada je Šimić oteo loptu Parackom na 25 metara od gola Slavena, nnju je prihvatio Pivarić ...

23. travanj 2024 09:46