StoryEditorOCM
Domaći nogometliga nacija

Kakav udarac za Zlatka Dalića, na Francuze bez važnog igrača

Piše Sport SD
13. ožujka 2025. - 10:13

Hrvatski reprezentativac Luka Sučić zbog ozljede koljena neće konkurirati za nadolazeće utakmice s Francuzima u Ligi nacija.

Hrvatska će snage s Francuskom odmjeriti 20. ožujka u Splitu te 23. ožujka u Parizu, u borbi za završni turnir Lige nacija, a među Vatrenima neće biti Luka Sučić, igrač Real Sociedada - objavio je HNS.

image

Luka Sučič

Tom Dubravec/Cropix

Sučić, koji se oporavlja od ozljede koljena, neće biti spreman za predstojeće oglede te je razgovarao s izbornikom Zlatkom Dalićem i u dogovoru s njime propustit će predstojeće okupljanje. 

Za hrvatsku reprezentaciju Sučić je odigrao ukupno 16 utakmica, uključujući svih šest nastupa u grupnoj fazi Lige nacija tijekom prošle jeseni.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
28. ožujak 2025 06:56