Ista meta, isto odstojanje: Dinamo i Osijek slavili na identičan način, gubili 1:0 pa preokrenuli rezultat

20. listopada 2018. - 21:52
istra_dinamo04-201018

Nogometaši zagrebačkog Dinama i Osijeka ostvarili su uvjerljive pobjede u susretima 11. kola Prve HNL. "Modri" su u Puli pobijedili Istru 1961 sa 4-1, a Osijek je identičnim rezultatom slavio protiv Rudeša. Dinamo tako i dalje ima četiri boda više od drugoplasiranog Osijeka.

Istra je povela već u sedmoj minuti golom Fuentesa, međutim Dinamo je praktički u idućem napadu izjednačio, a pogodak je postigao Petković. Domaćin se dobro držao do 65. minute kada su gosti poveli golom Gavranovića, a samo dvije minute kasnije Ademi je povisio na 3-1 i tako hrvatskog prvaka gurnuo korak do nova tri boda. U posljednjim trenucima susreta Budimir je samo potvrdio slavlje Dinama.

U ranije odigranom susretu Osijek je kao gost pobijedio Rudeš sa 4-1. Domaćin je vodio na poluvremenu, no Osije...

19. travanj 2024 00:12