Domaći nogometkup hrvatske

Ide ih u zadnje vrijeme: Rijeka opet zabila u sudačkoj nadoknadi i prošla dalje

16. prosinca 2020. - 19:16

Nogometaši Rijeke plasirali su se u četvrtfinale Hrvatskog kupa nakon što su u srijedu u gostima u osmini finala svladali Varaždin sa 2-1, a pobjednički gol u sudačkoj nadoknadi (90+2) zabio je Luka Menalo.

Igrači Rijeke, pobjednici posljednja dva izdanja Kupa, imali su inicijativu gotovo cijeli susret. Prvu prigodu gosti su imali u 6. minuti, ali je udarac Kulenovića završio pored gola. Kulenović je ponovno bio u prilici u 9. minuti, pucao je iz okreta, ali je loptu na putu prema golu blokirao branič Varaždina.

U jeku Rijekinih napada, u 38. minuti, Varaždin je poveo. Nakon kornera Ivan Posavec glavom trese mrežu. Prije četiri dana Posavec je glavom postigao vodeći gol u prvenstvenoj pobjedi protiv Hajduka 4-2.

I u drugom poluvremenu Rijeka je dominirala. U 76. ...

25. travanj 2024 15:36