Domaći nogometDodaje, asistira, vuče

Hrvatski reprezentativac igra u životnoj formi: njegova momčad je nakon dvije godine ponovno na vrhu lige

Piše SN
29. rujna 2019. - 19:10

Nogometaši CSKA iz Moskve u 11. kolu ruske lige slavili su 3:0 na gostovanju kod Urala, zasjevši tako nakon pune dvije godine na prvo mjesto u prvenstvu. CSKA ima 25 bodova, uz pet pobjeda u nizu, dok na drugom mjestu po 23 boda imaju Rostov, Lokomotiv i Zenit., prenose Sportske novosti

Nikola Vlašić izabran je za igrača utakmice, iako prošli tjedan nije trenirao zbog lakše ozljede koljena te je bio upitan za ovo gostovanje. Vlašić je asistirao za prvi pogodak CSKA, a imao je i sjajno proigravanje petom Fernandesu, koji je asistirao Sigurdssonu za 2:0. Vlašića je u 69. minuti zamijenio Kristijan Bistrović, dok je Zvonimir Šarlija odigrao svih 90 minuta na poziciji stopera.

18. travanj 2024 20:03