Domaći nogometliga nacija

Hrvatska na prepunom Poljudu odigrala spektakularnu utakmicu sa svjetskim prvacima

Piše D.Pe.
6. lipnja 2022. - 22:40

U susretu 2. kola skupine 1 elitnog razreda Lige nacija Hrvatska je na Poljudu pred više od 30.000 gledatelja odigrala 1-1 protiv Francuske osvojivši prvi bod u skupini nakon uvodnog poraza od Austrije.

Francuska je povela u 52. minuti golom Adriena Rabiota, a izjednačio je Andrej Kramarić iz jedanaesterca u 82. minuti.

IZ MINUTE U MINUTU

HRVATSKA - FRANCUSKA (uživo od 20.45)

HRVATSKA: Livaković - Juranović, Erlić, Vida, Barišić - Brozović, Kovačić, Modrić - Brekalo, Majer - Budimir

FRANCUSKA: Maignan - Pavard, Saliba, Kimpembe, Digne - Guendouzi, Tchouaméni, Diaby, Rabiot - Nkunku, Ben Yedder

Tekstualni prijenos utakmice Hrvatska - Francuska pratite na portalu Slobodne Dalmacije

Tijek utakmice

KRAJ UTAKMICE - Hrvatska na prepunom Poljudu odigrala spektakularnu utakmicu sa sv...

19. travanj 2024 11:59