Domaći nogometprijateljski susret

Ništa bez ‘senatora‘ ne može niti protiv Bugara: pamtit će se jedino pobjeda, dojam i nije bio posebno dobar

Piše R.R., T.B.
29. ožujka 2022. - 14:43

Hrvatska je svladala Bugarsku s 2:1 nakon preokreta, ulasci Kramarića i Modrića u zadnjih pola sata utakmice bili su dovoljni za pobjedu, premda su Bugari u 69. minuti poveli. Bila je to atipična prijateljska utakmica, s dva crvena kartona, no ne zbog grubosti, već su naš Ćaleta-Car i bugarski strijelac Despodov dobili po dva žuta kartona.

Ćaleta-Car je već u prvom poluvremenu dobio prvi žuti karton, imao je još prekršaja, a u 63. minuti katarski sudac Al Marri više mu nije mogao praštati i poslao ga je u svlačionicu. Samo sedam minuta smo imali igrača manje, no to je Bugarskoj bilo dovoljno za gol. U 69. minuti Oršić je u kontri prošao po desnoj strani, no njegov pokušaj dodavanja nije prošao i uslijedila je bugarska kontra, Despodov je pobjegao od centra i sjurio se prema Ivušić...

19. travanj 2024 01:55