Gudelj u posljednjoj minuti Croatiji donio pobjedu: Orijent završio dvoboj bez trenera i sa dva igrača manje

5. prosinca 2020. - 21:22

Tomislav Mrkonjić u 10. minuti nanizao je u driblingu nekoliko igrača Orijenta i uposlio Vrljička, koji namješta priliku natrčalom Bubli, a on je pospremio loptu u mrežu za 1:0. Gosti su u 39. minuti preko Maružina zasluženo izjednačili. U 64. minuti isključen je igrač Orijenta Kokorović zbog potezanja protivnika. To je pojačalo inicijativu domaćih. Ipak tek u 90. minuti, nakon slobodnog udarca i ubačaja Tomislava Mrkonjića, Tomislav Gudelj donosi pobjedu Croatiji.

Gosti su ostali i bez Smolčića, šest minuta prije kraja. Dobio je drugi žuti karton nakon povlačenja domaćeg igrača u izglednoj situaciji. Trener gostiju Damir Milinović isključen je u 84. minuti nakon što je izvrijeđao suca Krečaka. Nakon crvenog kartona mirno je napustio teren.

18. travanj 2024 22:38