Grad na Dravi danas slavi: Osijek donosi bodove iz Pule

3. travnja 2021. - 16:58

Nogometaši Osijeka u susretu su 27. kola Prve HNL kao gosti svladali istru 1961 sa 2-0 (1-0) i tako barem nakratko zasjeli na čelo ljestvice.

Strijelci za Osijek bili su Mierez (30) i Erceg (88).

Susret u Puli protekao je u potpunoj dominaciji Osječana, a domaće je u igri za pozitivan rezultat do same završnice držao isključivo odlično raspoloženi vratar Lučić.

Ipak, niti Lučić nije mogao ništa u 30. minuti kada je Osijek stigao do vodstva, Santini je proslijedio loptu na desni bok do Žapera koji je uputio prizemni centaršut na pet metara gdje je Mierez podmetnuo nogu i proslijedio ju u mrežu.

Konačnih 2-0 postavio je Erceg u 88. minuti, no najzaslužniji za taj pogodak bio je Bočkaj, koji je odlično prodro po lijevom krilu i zatim lijepo ostavio loptu za Ercega koji je prec...

19. travanj 2024 13:46