Domaći nogometvelika tri boda

Gost komentator: ‘U Splitu je s Walesom bilo peha, ova pobjeda u Turskoj je vrhunski rezultat‘

29. ožujka 2023. - 09:19

Poslije utakmice s Walesom u Splitu bilo je najvažnije napraviti dobar rezultat i u tome smo uspjeli. U početku nije bilo bajno, Turci su imali nekoliko prilika, no Livaković je imao tri sjajne obrane. To prvo poluvrijeme nismo odigrali na nekoj posebnoj razini, a vodili smo 2:0 - prokomentirao je Mišo Krstičević gostujuću pobjedu Hrvatske u kvalifikacijama za Euro 2024. godine.

Turci su nas dobro pritiskali, naši igrači su pod pritiskom radili dosta grešaka i u prvih pola sata gotovo da nismo mogli prijeći centar. S druge strane, u drugom poluvremenu nismo zabili, imali smo Pašalićev zicer kojeg je vratar čudesno obranio, ali smo baš dominirali igrom i kontrolom lopte. Više nismo imali problema s turskim pritiskom, naši igrači su bili sigurni na lopti i Turska do pred sam kraj vi...

24. travanj 2024 11:59