Domaći nogometpala lokomotiva

Gorica u ludoj utakmici stigla do prve ovosezonske pobjede nakon nevjerojatnog preokreta, Kalik pokrenuo veliki povratak svoje momčadi

13. kolovoza 2022. - 20:30

U prvoj utakmici subotnjeg programa Hrvatske nogometne lige Gorica je preokretom protiv Lokomotive došla do pobjede od 3-2 na svom travnjaku.

Gorica je povela u 9. minuti golom Jakova Vasilja. U drugom dijelu se dogodio preokret. U 61. minuti je Anthony Kalik iz jedanaesterca izjednačio. Gorica je sa 2-1 povela u 66. minuti pogotkom Tonija Fruka, a u 79. minuti je na 3-1 prednost domaćih povećao Brazilac Caio Da Cruz. U 84. minuti Lokomotiva je smanjila zaostatak golom Indrita Tucija.

Lokomotiva je sa šest bodova ostala na trećem mjestu iza vodećeg Dinama (10) i Hajduka (6). Gorica je prvom pobjedom u novoj sezoni došla do pet bodova i privremeno sa začelja skočila na peto mjesto.

Lokomotiva je prvim udarcem na utakmici koji je išao unutar okvira došla do vodećeg pogotka. Jakov V...

25. travanj 2024 19:10