Domaći nogometpodjela bodova

Gorica i Slaven Belupo remizirali u susretu koji je jučer bio odgođen zbog magle

31. listopada 2022. - 16:12

U odgođenom susretu 15. kola SuperSport HNL-a Gorica i Slaven Belupo su odigrali 1-1.

Utakmica između Gorice i Slavena Belupa trebala se igrati u nedjelju, ali je odgođena zbog magle.

Matko Zidrum je doveo goste u vodstvo u 10. minuti, međutim već u 21. minuti Belupo je ostao s igračem manje nakon što je zbog dva žuta isključen Mateo Kocijan.

Gorica je izjednačila u trećoj minuti nadoknade prvog dijela, a pogodak je postigao Nikola Vujnović. U nastavku više nije bilo golova.

"Fenjeraš" HNL-a Gorica je ovim bodom prekinula niz od četiri uzastopna poraza, međutim u zadnjih 11 kola osvojila je samo dva boda. S druge strane Slaven Belupo je nakon dvije pobjede produžio niz bez poraza na tri kola.

Prvu priliku na utakmici imali su gosti u devetoj minuti. Pucao je Ante Crnac,...

19. travanj 2024 13:51