Dramatika završnice Lige nacija: na kraju je Olivier svojim golovima u Parizu spasio Olivera iz Splita

18. studenog 2020. - 08:15

Kapetani Modrić i Ronaldo pozdravili su se malo prije zakazanih 20.45 sati na centru i akvarij balun je mogao početi. Međutim, kao da nije bilo dovoljno što nitko osim ograničenog broja pripadnika medija nije mogao uživo gledati utakmicu, nego smo svi skupa još više nego zbivanja na Poljudu pratili što se događa na St. Denisu, jer pojednostavljeno rečeno nismo smjeli ostvariti lošiji rezultat od Švedske. A to je izgledalo otprilike ovako dramatično, uz napomenu da je početak drugog poluvremena u Francuskoj kasnio nekoliko minuta:

20.49 (4. minuta) – Hrvatska ispada

Francuska – Švedska 0:1. Nije Ronaldo niti stigao popraviti frizuru, a već je Švedska vodila golom Claessena i bila na putu ostanka. Onda su još na Poljudu imali prilike Ruben Semedo, pa Ronaldo koji je glavom ...

24. travanj 2024 18:46