Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu i preuzeo vrh tablice

4. listopada 2020. - 19:17

U susretu sedmog kola Prve HNL Dinamo je na gostovanju pobijedio Varaždin sa 3-1 preuzevši vrh ljestvice hrvatskog prvenstva.

Varaždin je poveo, međutim "Modri" su u nastavku susreta preokrenuli rezultat eurogolovima Mislava Oršića ostvarivši petu pobjedu ove sezone.

Domaćin je poveo u sedmoj minuti golom Domagoja Droždeka iz kaznenog udarca kojeg je u svom prvom nastupu za Dinamo skrivio Danac Rasmus Lauritsen. Nakon jednog ubačaja iz kornera, Danac je povukao s leđa Stolnika, a sudac je odmah pokazao na bijelu točku. Lauritsen je za svoj potez 'nagrađen' i žutim kartonom.

Izjednačio je Mislav Oršić u posljednjim trenucima prvog dijela iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora. Isti je igrač u 54. minuti zabio iz još jednog slobodnjaka. Ovoga puta Oršić je opalio sa sko...

25. travanj 2024 03:03