Dinamo pregazio Goricu, Oršić zabio tri gola

18. listopada 2019. - 21:52
gorica_dinamo33-181019

Nogometaši Dinama u 12. kolu Prve HNL u petak su u gostima kod Gorice slavili sa 4-2 (2-0), uz hat-trick Mislava Oršića.

Bila je to šesta pobjeda Dinama u isto toliko susreta protiv Gorice. "Modri" su privremeno preuzeli prvo mjesto na tabeli s 25 bodova. S utakmicom manje Dinamo ima dva boda više od Hajduka, koji u nedjelju u 12. kolu gostuje kod Lokomotive.

Dinamo je poveo u 25. minuti nakon lijepe akcije koju je u pogodak pretvorio Mislav Oršić. Dvije minute kasnije već je 2-0 za "modre". Poljak Damian Kadzior pucao je sa vrha kaznenog prostora, lopta je okrznula domaćeg braniča i prevarila je vratara Kahlinu.

Početkom drugog poluvremena, u 49. minuti, Dinamo je povisio na 3-0. Ubačaj Leovca u 16-erac u mrežu je pospremio Oršić.

Domaćini su smanjili zaostatak u 56. m...

24. travanj 2024 13:48