Domaći nogometbitka za opstanak

Delić u zadnjim sekundama donio Slavenu zlatni bod u Varaždinu

2. travnja 2021. - 20:26

U prvoj utakmici 27. kola Prve HNL Varaždin i Slaven Belupo su odigrali utakmicu u kojoj pobjednika nije bilo, a konačan rezultat je bio 1-1 (1-0).

Varaždin je poveo u 42. minuti pogotkom Nevena Đuraseka, a izjednačenje i bod Koprivničanima donio je Ivan Delić na samom kraju utakmice, u drugoj minuti sučevog dodatka.

Slaven Belupo je s 25 bodova ostao na sedmom mjestu, a Varaždin je s 23 boda pretposljednji, deveti, s tri boda više i utakmicom više od Lokomotive koja je zadnja. Vodeći Dinamo ima 60 bodova, dva više i utakmicu manje od drugoplasiranog Osijeka. Treća je Gorica s 48 bodova.

U dvoboju momčadi koje se nalaze u borbi za opstanak u elitnom društvu hrvatskog nogometa, Varaždin je bio opasniji i konkretniji u prvom poluvremenu. Već u šestoj minuti je u obećavajućoj si...

24. travanj 2024 21:03