Domaći nogometimali i igrača više

Osijek u dramatičnoj završnici stigao do pobjede: zabili gol iz penala u petoj minuti sudačkog dodatka

24. studenog 2019. - 19:21

U utakmici 16. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka su pobijedii pulsku Istre 1961 s 1-0 (0-0) i vratili se na treće mjesto. Osječani su došli do pobjede golom iz penala u 94. minuti, a Puljani su gotovo cijelo drugo poluvrijeme igrali s deset igrača.

Nakon vrlo slabog prvog dijela u nastavku je kapetan Osijeka Škorić u 47. minuti pogodio gredu, da bi u 52. minuti igrač gostiju Markus Pavić zaradio crveni karton.  Osječani su potom propustili nekoliko prilika, u 73. minuti Špoljarić je zatresao gredu. Uporni Puljani su se znalački branili sve do treće minute sudačke nadoknade kada je branič Istre Gonzales srušio Špoljarića u kanenom prostoru, a Mirko Marić je sretno pogodio s "bijele točke".

23. travanj 2024 13:50