Domaći nogometskočili na peto mjesto

Lokomotiva se namučila protiv Varaždina u Kranjčevićevoj

4. studenog 2019. - 20:57

U posljednjoj utakmici 14. kola Prve HNL Lokomotiva je kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Varaždin sa 2-1 (1-1).

Lokomotiva je povela u 18. minuti iz kaznenog udarca kojega je realizirao Tolić. Prethodno je upravo Tolića prekršajem u svom kaznenom prostoru zaustavio Đurasek.

Varaždin je poravnao pred kraj prvog poluvremena kada je Glavina u 41. minuti preciznim prizemnim udarcem sa 20-ak metara pogodio sam donji lijevi kut domaćeg gola. Ipak, u 57. minuti Lokomotiva je postigla pobjednički gol preko Tucija koji je bio najviši u skoku pred varaždinskim golom i glavom s pet metara zatresao mrežu.

Lokomotiva je s nova tri boda skočila na peto mjesto sa 22 boda, koliko ima i četvrta Rijeka. Bod više ima treći Osijek, a bod manje šesta Gorica. Varaždin je posl...

25. travanj 2024 17:12