Domaći nogometremi u harkivu

Dinamovi juniori unatoč dominaciji i igraču više nisu uspjeli doći do pobjede nad Šahtarom

22. listopada 2019. - 16:14

U susretu 3. kola C skupine juniorske Lige prvaka mlada momčad Dinama je u Harkivu odigrala 1-1 sa Šahtarom barem privremeno preuzevši vrh ljestvice.

Dinamo je dominirao veći dio utakmice, a od 65. minute imao je i igrača više, ali nije uspio osvojiti sva tri boda.

Domaćin je poveo u 50. minuti golom Artema Bondarenka iz jedanaesterca, a izjednačio je Niko Janković pet minuta kasnije. Šahtar je od 65. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Daniel Ehbudzhuo.

U drugom susretu iz skupine C sastaju se Manchester City i Atalanta.

Dinamo sada vodi na ljestvici s pet bodova, Manchester City na drugom mjestu ima četiri boda i utakmicu manje, Šahtar ima dva, a Atalanta jedan bod.

Dinamo je otvorio utakmicu velikom prilikom u devetoj minuti, ali je Anatolij Trubin zaus...

20. travanj 2024 08:24