Domaći nogometkakav kraj

Inter do boda u Puli zahvaljujući pogotku vratara Freliha u posljednjim sekundama utakmice

4. listopada 2019. - 22:10

U prvoj utakmici 11. kola Prve HNL nogometaši Istre 1961 i zaprešićkog Intera odigrali su neodlučeno 2-2, a izjednačujući pogodak za goste postigao je vratar Žiga Frelih u posljednjim sekundama dvoboja.

Inter je poveo u 7. minuti pogotkom Grgića. Preokret i vodstvo domaćima od 2-1 donio je Ivančić golovima u 47. i 56. minuti. Izjednačujući pogodak postigao je vratar Zaprešićana Žiga Frelih u 4. minuti sučevog dodatka.

Inter je prvi došao do prednosti kad je svoj prvi pogodak za Zaprešićane postigao Damir Grgić udarcem s ruba kaznenog prostora. Bio je to jedini udarac gostiju u okvir vrata u prvom poluvremenu, ali i to je bilo dovoljno za prednost.

Bolju igru i još agresivniji pristup u nastavku utakmice domaća je momčad naplatila u prvih 11 minuta. Za izjednačujući p...

20. travanj 2024 15:44