Kakvo iznenađenje u Gradskom vrtu: Osijek vodio dva razlike do 89. minute i ostao bez pobjede

15. rujna 2019. - 20:36

U utakmici 8. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i Varaždina odigrali 2-2 (2-0) nakon što su Osječani do 89. minute vodili s 2-0.

Osječani su poveli golom Mirka Marića iz slobodnog udarca s 18 metara, a na 2-0 je povećao Brazilac Igor Silva nakon solo-prodora u kojem je prošao čak četvoricu igrača gostiju i zabio.

U drugom poluvremenu igrao se jako loš nogomet i nitko nije ni sanjao da će gosti u samoj završnici postići dva gola i izbjeći poraz.

U 89. minuti igrač Varaždina Neven Đurasek je iz slobodnog udarca s 25 metara smanjio rezultat, a u drugoj minuti sudačke nadoknade Bjelorus Vitalij Lisakovič je iz kontre izašao sam ispred vratara i zabio za neočekivanih 2-2.

Osijek je ostao treći s 13 bodova, Hajduk, dok je Varaždin na zadnjem mjestu, sa četi...

18. travanj 2024 18:17