Domaći nogometKvalifikacije za ligu prvakinja

Ždrijeb je bio brutalan, ali barem nas nitko ne podcjenjuje'; Splićanke traže čudo protiv Bjeloruskinja

10. kolovoza 2019. - 11:00
split_agram9-090319

Mogao je to biti debi iz snova za nogometašice Splita u Ligi prvaka. U Harkivu na turniru kvalifikacija Lige prvaka vodile su protiv domaćina Žitlobuda-1 2:1, da bi u sudačkoj nadoknadi primile dva gola i izgubile 3:2.

Razočaranje je, naravno, bilo neopisivo. Iako bi prije utakmice vjerojatno bez razmišljanja potpisale i bod, na kraju su mogle uzeti sva tri. A ostale su na nuli! Šteta. Zanimljivo, prvo poluvrijeme u kojem su Ukrajinke bile dominantne pripalo je Splitu 2:1, da bi u drugom kada je situacija na terenu bila izjednačenija slavio domaćin. To ti je nogomet.

- Treba biti realan, a to je sada najteže. Rekao sam da igramo protiv vrhunske ekipe, ali i da se možemo nositi s njima. To je saznanje koje veseli, ali kad izgubiš u zadnjih pet minuta, bude ti žao. Mogli smo prelom...

19. travanj 2024 16:22