Domaći nogometkažnjeni propusti

Dramatična završnica europskog puta Osječana: iako su rano 'skinuli' zaostatak iz prve utakmice, na kraju su ispali nakon pucanja jedanaesteraca

2. kolovoza 2019. - 01:48
osijek_cska2-080619

Nogometaši Osijeka nisu se uspjeli plasirati u treće pretkolo Europske lige nakon što su pred 7.200 gledatelja na stadionu Gradski vrt izgubili od sofijskog CSKA sa 3-4 nakon izvođenja jedanaesteraca.

Utakmica je nakon 120 minuta igre završila rezultatom 1-0. Jedini gol na utakmici zabio je Ante Majstorović u 28. minuti izjednačivši rezultat iz prve utakmice.

Prilikom izvođenja jedanaesteraca kobnim su se pokazali promašaji Bočkaja i Barišića. Černiauskas je obranio udarac Bočkaju, dok je Škorić prebacio vrata. Kod gostiju jedini je bio neprecizan Geferson.

Osijek je dobro otvorio utakmicu. Diktirao je ritam igre i kontrolirao situaciju na terenu. Prvu priliku na utakmici imao je domaćin u 24. minuti. Bočkaj je ubacio s lijevog krila, a Šorša je pucao glavom sa 12 metara, ...

15. travanj 2024 15:09