Domaći nogometprijateljska utakmica

Dalićev eksperiment nije uspio: Hrvatska ubilježila prvi poraz od jedne afričke reprezentacije

Piše R.R.
12. lipnja 2019. - 00:20
hrvatska_tunis1-110619

U prijateljskoj utakmici igranoj u Varaždinu pred 8.100 gledatelja, hrvatska nogometna reprezentacija je izgubila od Tunisa sa 1-2 upisavši prvi poraz od neke afričke reprezentacije.

Tunis je poveo u 16. minuti golom Anicea Badrija, izjednačio je Bruno Petković u 47. minuti, a pobjedu gostima donio je Naim Sliti iz jedanaesterca u 70. minuti.

Bila je to posljednja utakmica svjetskih doprvaka ove sezone nakon koje većina reprezentativaca odlazi na zasluženi odmor. Jedino se Filip Benković, Alen Halilović, Josip Brekalo i Nikola Vlašić vraćaju u U-21 reprezentaciji kojoj slijedi nastup na europskom U21 prvenstvu.

S druge strane za Tunis tek dolazi vrhunac sezone, afrički Kup nacija koji će se od 21. lipnja do 19. srpnja održati u Egiptu. Upravo je utakmica protiv svjetskog doprva...

19. travanj 2024 17:57