Domaći nogometdrama i golijada

Nevjerojatna utakmica u Gorici, domaćin ostao u utrci za Europu

14. travnja 2019. - 20:45
gorica_belupo9-140419

Nogometaši Gorice u susretu su 29. kola Prve HNL na svom terenu svladali Slaven Belupo sa 4-3 (3-1).

Strijelci: 0-1 Krstanović (9), 1-1 Ndiaye (23), 2-1 Lovrić (34-11m), 3-1 Dvorneković (38), 3-2 Suk (61-ag), 3-3 Krstanović (86), 4-3 Zwolinski (90).

Pred 1.000 gledatelja na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici sudio je Zebec iz Cestice.

Gosti su poveli preko Krstanovića koji je odlično reagirao na jednu odbijenu loptu u domaćem kaznenom prostoru, no domaći su uzvratili s tri pogotka u razdoblju od 15 minuta. Ndiaye je poravnao u 23. minuti nakon što obrana Slavena nije uspjela raščistiti situaciju nakon obrane vratara i pogođene vratnice, potom je Lovrić iskoristio kazneni udarac za 2-1 u 34. minuti da bi Dvorneković nakon prodora po desnom krilu pogodio za 3-1 u 38.