Domaći nogometodahnuo u zadnjim minutama

Zlatko Dalić: Sve je lakše kada otvoriš kvalifikacije s tri boda

Piše Mladen Bariša, (H)
22. ožujka 2019. - 00:01
dalic

Kao što se i očekivalo hrvatska nogometna reprezentacija je kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2020. otvorila pobjedom protiv Kazahstana (2-1).

Međutim, put do pobjede nije bio nimalo lagan. Svjetski doprvaci su do prva tri boda stigli preokretom slomivši momčad Nikole Jurčevića tek u završnici.

Gosti su poveli u 19. minuti golom Kamila Šejdajeva, a u posljednjim trenucima prvog dijela izjednačio je Borna Barišić. Sve do 79. minute Azeri su držali remi, a tada je Andrej Kramarić lijepim golom slomio bunker gostiju.

"Zadovoljan sam pobjedom i osvojenim bodovima, to je najvažnije," kazao je izbornik Zlatko Dalić dodavši: "Imali smo malo više muke nego što smo očekivali. Bilo je teško kada primiš pogodak kao što smo mi primili."

Dalić je naglasio kako su "Vatreni" zasl...

19. travanj 2024 04:36