Domaći nogometVelika stvar

Horkaš obranio dva penala: juniori Dinamo na jedanaesterce preko Liverpoola u četvrtfinale Lige prvaka mladih

12. ožujka 2019. - 18:23
dinamo_liverpool35-120319

Juniori Dinama ostvarili su povijesni plasman u četvrtzavršnicu Lige prvaka! Nakon raspucavanja jedanaesteraca (4:3) Dinamovi su mladići eliminirali uzdanice engleskog Liverpoola. Ponovno je junak dvoboja bio vratar i kapetan domaće momčadi Dinko Horkaš. Kao i protiv moskovskog Lokomotiva, Horkaš je obranio dva šuta protivničkih nogometaša s bijele točke. Nakon 90 minuta rezultat je bio izjednačen - 1:1.

Gosti su poveli pogotkom Duncana u 53. minuti, poslije odličnog proboja Glatzela u Dinamov šesnaesterac. Dinamo je izjednačio u 68. Marin je probio desnu stranu Liverpoolove obrane, povratnu loptu dočekao Leon Šipoš i zakucao - pod gredu.

Šipoš je propustio riješiti utakmicu tijekom regularnog dijela. Nakon proigravanja Marina mladi je napadač Dinama promašio ''cijelu...

24. travanj 2024 21:50