Inter ispustio dva gola prednosti na gostovanju kod Gorice

16. veljače 2019. - 20:25

U utakmici 21. kola Prve HNL Gorica i Inter su igrali 2-2 (1-2). Strijelci: 0-1 Serderov (4), 0-2 Rak (6), 1-2 Lovrić (11), 2-2 Suk (84).

Gosti iz Zaprešića vrlo rano su poveli sa 2-0, ali već do 20. minute domaći su uspjeli smanjiti zaostatak, a Inter je ostao s igračem manje jer je zbog dva žuta kartona isključen Šimunec.

No, Gorica je uspjela poravnati tek u samoj završnici dvoboja iako je na početku drugog poluvremena imala i kazneni udarac kojega je Marković obranio Zwolinskom.

Peta Gorica sada ima 31 bod, jedan više od šestog Hajduka, dok je Inter ostao osmi sa 18 bodova, tri manje od sedmog Slavena Belupa, a dva više od devete Istre 1961.

Pred 1.500 gledatelja na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici sudio je Mlakar iz Zagreba.

20. travanj 2024 07:42