Pogledajte spektakularan gol nakon kojeg ga je Bjelica preporučio Daliću

Piše SN
9. prosinca 2018. - 19:23
inter_dinamo21-091218_

Inter je u Zaprešiću ugostio aktualnog prvaka HNL-a i vodeću momčad prvenstva - zagrebački Dinamo. Modri su slavili rezultatom 2:0 i time na najbolji mogući način najavili europsku utakmicu protiv Anderlechta u četvrtak na Maksimiru. Strijelac prvoga pogotka bio je Damian Kadzior u 22. minuti, a posebno je atraktivan bio drugi gol Brune Petkovića koji je 'ponovio' škarice (prvi put škaricama je u HNL-u zabio Lokomotivi prije tri kola) te potvrdio status velikog pojačanja koje će i u budućnosti imati važnu ulogu, kako u Dinamu, tako i potencijalno za reprezentaciju Vatrenih.

Nakon pobjede u Zaprešiću, utakmicu je na konferenciji za medije prokomentirao trener Nenad Bjelica:

"Čestitao bih svojoj momčadi na ovoj pobjedi. Kontrolirali smo utakmicu od prve do zadnje minute. Za...

18. travanj 2024 05:43