Domaći nogometderbi kola

Riječani nadigrali Lokose i izbili na drugo mjesto

8. prosinca 2018. - 18:02
rijeka_lokomotiva49-081218

U derbi-utakmici 17. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke pobijedili Lokomotivu s 3-0 (1-0) i izbila na drugo mjesto ljestvice.

U derbiju kola Riječani su izvrsnom predstavom na Rujevici porazili Lokomotivu s 3-0 i nastavili s nizom nepobjedivosti, a Lokomotiva je mogla doživjeti puno teži poraz da nije bilo vratara Grbića.

Rijeka je dominirala prvim dijelom, ali su mrežu zatresli ipak samo jednom. U 13. minuti na ubacivanje Kvržića najbolje je reagirao Brazilac Heber i udarcem glavom pogodio za vodstvo.

U 50. minuti Heber je mogao do drugog gola, ali glavom s tri metra nije uspio svladati vratara Zagrepčana Grbića. U 60. minuti nakon udarca Čolaka na odbijenoj lopti je Zoran Kvržić koji lako pogađa za 2-0. U 77. minuti junak dvoboja Heber rješava pitanje pobjednika efekti...

18. travanj 2024 04:48