Domaći nogometteškom mukom

Rizik im se isplatio: povratnik u 'modre' redove osigurao tri boda protiv Gorice

2. prosinca 2018. - 18:09
dinamo_gorica33-021218

U posljednjoj utakmici 16. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama svladali Goricu s 1-0 (0-0) i povećali vodstvo na ljestvici.

U vrlo šarolikom sastavu, jer je trener Nenad Bjelica počeo samo s Gojakom od prvih 11 iz utakmice s Fenerbahčeom u četvrtak, Dinamo je teškom mukom slavio protiv najugodnijeg iznenađenja prvenstva.

Hrabra Gorica je izdržala sve napade prvaka sve do 55. minute kada je Mario Šitum najbolje reagirao nakon što je Petković prebacio loptu na drugu vratnicu. Bio je to prvi gol Dinama nakon što nisu zabili u šest poluvremena zaredom - protiv Fenerbahčea (0-0) i Rijeke (0-1) nisu ni postigli gol, a u pobjedi protiv Lokomotive (1-0) su zabili u prvom dijelu.

Gorica je u samoj završnici propustila dvije velike prilike za izjednačenje - u 87. minuti igr...

19. travanj 2024 02:39