Slaven Belupo iznenadio i Lokomotivu

30. studenog 2018. - 21:08
lokomotiva_belupo9-3011

Nogometaši Lokomotive i koprivničkog Slaven Belupa podijelili su po bod odigravši 1-1 (0-0) na stadionu u Kranjčevićevoj, a zaprešićki Inter slavio je sa 2-0 (1-0) na gostovanju kod Istre 1961 u prve dvije utakmice 16. kola Prve HNL, koje su odigrane u petak.

Slaven Belupo je zasluženo osvojio bod kod drugoplasirane Lokomotive, a mogao je i više, jer su Koprivničani imali bolje prilike u prvom, a i u drugom poluvremenu u kojem su gosti i prvi došli do pogotka. U 50. minuti Izraelac Gordana realizirao je kazneni udarac, kojeg je splitski sudac Duje Strukan opravdano dosusio nakon što je Luka Ivanušec u kaznenom prostoru srušio Davida Puclina.

Lokomotiva je uspjela izbjeći poraz, a pogodak vrijedan boda postigao je Albanac Myrto Uzuni, koji je u 80. minuti glavom poslao loptu ...

25. travanj 2024 07:54