Englezi iznenadili, Hrvatska ostala u igri, BiH nadomak prolasku

Piše (H)
16. listopada 2018. - 00:45
dfffff

U susretu 4. kola skupine 4 prve jakosne skupine Lige nacija, u kojoj igra i Hrvatska, Engleska je kao gost u Sevilli svladala Španjolsku sa 3-2 (3-0) i tako odluku o tome koja će reprezentacija iz ove skupine izboriti nastup na završnom turniru odgodila za studeni.

Španjolci su bolje krenuli u utakmicu i već u prvih 10-ak minuta stvorili nekoliko izrazitih prilika za pogodak, od kojih se posebno ističe veliki promašaj Asensija u 9. minuti kada je s tri-četiri metra umjesto prazne mreže pogodio engleskog vratara Pickforda, koji je ležao na travi, u glavu, nisu uspjeli povesti i za to su bili kažnjeni.

Englezi su odličnom kombinatorikom uspijevali osjetiti španjolska postavljanja zaleđa i počeli prijetiti iz protunapada od kojih su dva i iskoristili preko Sterlinga u 16. i Rashf...

19. travanj 2024 14:28