Lokomotiva rutinski izborila plasman u osminu finala: bio im je dovoljan samo Datković trzaj glavom

Piše Ivica Gjergja
26. rujna 2018. - 22:46
primorac_lokomotiva8-260918

Nogometaši Primorca odigrali su odličnu utakmicu, nisu se predvali pače vodili su igru i u svakom trenutku su znali što im je raditi. Istina primili su gol koji je odveo Lokomotivu u sljedeće kolo. Na otvaranju susreta nošeni navijanjem svojih vjernih navijača „Lokadura" bez imalo respekta domaćini su krenuli prema golu „dva kata natjecanja" višoj Lokomotivi i već u trećoj minuti, Ješe je izvrsno proigrao Banića koji loptu spusta za Marića ovaj puca, no u blok mu ulazi Kolinger i otklanja opasnost.

U istoj minuti i Paponja se okušava, da bi Španja na vrhu kaznenog udarca pao ali je sudac ostao nijem. Nakon toga bilježimo dva napada iz kontre Lokomotive da bi u osmoj minuti korner sa lijeve strane izveo Uzuni, utrčao je Datković koga nikog ne čuva i on zabija za 0:1.