Riječani uraganski do novih bodova: ovaj Inter im nije ni do koljena

3. kolovoza 2018. - 22:52
rijeka_inter-zapresic20-030818

U prvoj utakmici 2. kola Prve HNL nogometaši Rijeke ugostili su zaprešićki Inter i slavili uvjerljivu 4-0 (1-0) pobjedu te privremeno zasjeli na vrh prvenstvene ljestvice, a Zaprešićane prikovali za dno.

Već u 4. minuti momčad Matjaža Keka došla je do vodstva. Ganski napadač Maxwell Acosty pobjegao je visoko postavljenoj gostujućoj obrani, iako je ostao dojam kako se u trenutku upućivanja lopte našao u zaleđu. No, suci su pustili akciju, a Acosty hladnokrvno svladao Interova vratara Ivana Kelavu.

Zaprešićani su u prvom dijelu, nedugo nakon primljenog pogotka, zaprijetili izjednačenjem, ali je opasan udarac Nigerijca Solomona sa 25 metara uspio zaustaviti riječki vratar Simon Sluga.

Gosti su se držali do 64. minute, kad su u razmaku od 60 sekundki primili dva gola, a oba p...

20. travanj 2024 11:29