Domaći nogometUZDRMAN maksimir

Senzacija na startu HNL-a: Dinamo u zadnjim sekundama spasio bod protiv kluba koji je glavni favorit za ispadanje!

27. srpnja 2018. - 23:59
dinamo_rudes9-270718

Nogometaši Rudeša priredili su iznenađenje na otvaranju nove sezone Prve HNL odigravši na stadionu Maksimir 1-1 protiv hrvatskog prvaka Dinama.

Rudeš su minute dijelile od senzacije i velike pobjede, no 'modri' su izvukli bod golom Dine Perića u četvrtoj minuti nadoknade. Gosti su poveli u 28. minuti nakon što je Iranac Sadegh Moharrami zatresao vlastitu mrežu.

Dinamo je prije tri dana otvorio europsku sezonu uvjerljivom pobjedom protiv Hapoel Beer Sheve 5-0 u kvalifikacijama za Ligu prvaka. Međutim, Nenad Bjelica je protiv Rudeša na teren poslao potpuno novu momčad sa čak 11 novih igrača. Njegov pokus pokazao se pogrešnim jer je Rudeš do posljednjih trenutaka imao tri boda u džepu.

Gosti su hrabro otvorili utakmicu i u prvih 20 minuta imali su dvije lijepe prilike, no Pet...

20. travanj 2024 07:32