Domaći nogometdan promašenih penala

Nakon velike drame, Istra ide u doigravanje

18. svibnja 2018. - 23:51
istra_rudes10-180518

Nogometaši Cibalije porazom 1-2 (0-0) od Lokomotive u Zagrebu u susretu posljednjeg, 36. kola izgubili su prvoligaški status ostavši na posljednjem mjestu Prve HNL sa 26 osvojenih bodova. S obzirom na ishod zagrebačkog dvoboja, bilo je jasno kako će Istra 1961 igrati u dodatnim kvalifikacijama za ostanak protiv Varaždina bez obzira na to kako završi njezin dvoboj protiv Rudeša u Puli, a ta je utakmica okončana podjelom bodova 1-1 (1-0) pa je Istra 1961 prvenstvo završila s bodom više od Cibalije.

U prvih 70-ak minuta utakmice u Kranjčevićevoj ulici nije se događalo ništa vrijedno spomena, da bi zatim malobrojni gledatelji u samo 10 minuta vidjeli tri priznata i jedan poništeni pogodak te promašeni 11-erac. Prvo je Cibaliji u 73. minuti poništen gol, da bi u 74. minuti Lokomot...

18. travanj 2024 20:13