Domaći nogometgolijada u drugom dijelu

Slaven Belupo i Lokomotiva dovršili utakmicu započetu u petak, podijelili bodove i zaključili polusezonu

18. prosinca 2017. - 16:07

Slaven Belupo i Lokomotiva odigrali su neriješeno 2-2 u nastavku utakmice 20. kola koja je igrana u ponedjeljak nakon što je u petak prekinuta zbog velike količine vode na travnjaku.

U uvjetima puno boljima nego u petak, do 65. minuta nije bilo veće prigode, no tada nakon jednog prodora Slavena igrači Lokomotive kradu loptu i Krastanović pronalazi Capana koji pogađa za vodstvo Lokomotive  1-0.

Pet minuta kasnije, Trebotić izvodi korner za Slaven, ubacuje na prvu vratnicu, Ivanovski puca, a lopta prolazi Šemperu kroz noge  i Slaven izjednačuje na 1-1. Minutu kasnije u napadu Lokomotive Šunjić puca sa 20-ak metara prema golu Slavena i pogađa za 2-1.

Tri minute kasnije Kolinger ruši Pejića u kaznenom prostoru Lokomotive, sudac Pejin sudi kazneni udarac, a s bije...

16. travanj 2024 06:36