Domaći nogometkatastrofa

Debakl Jarnijevih momaka: Hrvatska U-19 na domaćem terenu ispala iz kvalifikacija za EURO!

14. studenog 2017. - 16:48

Hrvatska U-19 nogometna reprezentacija ostala je bez mogućnosti plasmana na Europsko prvenstvo koje će se dogodine održati u Finskoj.

Izabranici Roberta Jarnija zapeli su već u prvom krugu kvalifikacija koji se igrao u Rovinju. Nakon startne pobjede nad San Marinom od 3:0 i remija bez golova protiv Latvije u drugom kolu, naši su reprezentativci trebali remi protiv Danske za plasman u drugi krug kvalifikacija.

Ipak, Danska je u današnjem susretu slavila 5:2, a istovremeno je Latvija svladala vršnjake iz San Marina rezultatom 4:0 i time izbacila Hrvatsku iz daljnjeg natjecanja.

Danci su pogotkom Poulsena u 10. minuti stigli do vodstva, a tim s rezultatom otišlo i na odmor. Isti je igrač u 47. minuti povisio na 2:0, a novi težak udarac za Hrvatsku stiže u 51. minuti kada Kulenović dobi...

19. travanj 2024 20:27