Domaći nogometosam najboljih

Rijeka slomila Goricu u drugom poluvremenu i izborila četvrtfinale kupa

14. studenog 2017. - 16:11

U posljednjem susretu osmine finala hrvatskog nogometnog Kupa Rijeka je na gostovanju pobijedila drugoligaša Goricu 3-0.

Golove za branitelja naslova pobjednika Kupa postigli su Domagoj Pavičić (57), Mario Gavranović (81) i Zoran Kvržić (84).

Zanimljivo, bila je to prva pobjeda Rijeke nakon četiri uzastopna poraza u prvenstvu (Osijek 1-2, Dinamo 1-3, Lokomotiva 0-1) i Europskoj ligi (Austrija Beč 1-4).

Drugoplasirana momčad druge lige je plasman u osminu finala izborila domaćom pobjedom protiv GOŠK-a 3-0, međutim Rijeka je ipak bila pretežak ispit. Domaćin se dobro držao u prvom poluvremenu, no aktualni hrvatski prvak je u nastavku stisnuo gas i s tri gola rutinski stigao do pobjede.

Rijeka je povela u 57. minuti Pavičićevim golom sa 16 metra. Gavranović je odigrao odličnu p...

19. travanj 2024 11:41